TURISTIČKO NASELJE BISERNA OBALA:

Čanj je malo turističko mjesto smješteno između Petrovca i Sutomora. Ima jednu od najljepših plaža na Crnogorskom primorju. Na samoj obali nalazi se turističko naselje Biserna obala. U okviru ovog naselja će biti otvoreni: Hotel Bakar i Aneks X u potpuno novom izdanju 2019. godine zatim vile Krušik XV XVI XVII, kapaciteta 24 dvokrevetne i 40 trokrevetnih soba i hotel Zlatibor koji posjeduje 95 smještajnih jedinica od kojih je većina sa pogledom na more.

Sajt: http://www.recreatours.rs/

Kuvar/ica

Opis posla:

  • Nadgledanje i održavanje visokog nivoa produktivnosti rada kuhinje;
  • Određivanje zaduženja zaposlenih u kuhinji;
  • Priprema hrane (različite vrste jela);
  • Ocijenjivanje kvaliteta svježih namirnica i obezbijeđivanje kvaliteta gotovog proizvoda;

Uslovi za rad:

  • Iskustvo na poziciji kuvara (poznavanje mediteranske kuhinje - pašte, jela od ribe i mesa, itd.);
  • Odgovarajuće obrazovanje;
  • Profesionalan odnos prema poslu, urednost, preciznost.

Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

CV ili biografiju možete poslati na e-mail adresu: kadrovi@vileoliva.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, a neophodno je naglasiti za koju poziciju se aplicira.

Ukoliko želiš da zaradiš, stekneš vrijedno iskustvo u renomiranom turističkom naselju “Biserna obala“ u Čanju i provideš sezonu na moru, prijavi se i postani dio našeg tima!