Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica

Raspisuje oglas za radno mjesto:

Administrativni referent u Odjeljenju pozadinskih operacija za nacionalni platni promet

Uslovi

  • VSS, VŠS, SSS – Ekonomska i druga srodna struka
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje MS Office paketa.

Opis posla i odgovornosti

  • Sakupljanje podataka: prikupljanje podataka iz raznih izvora; kreiranje popisa; sortiranje i filtriranje podataka,
  • Unošenje podataka: bilježenje fizičkih unosa (papirni zapisi); bilježenje elektronskih unosa (digitalni zapisi),
  • Poslovanje u okviru pravila organizacione jedinice, podrška ostalim djelovima procesa rada u sklopu organizacione jedinice i u skladu sa uputstvima Rukovodioca,
  • Obavljanje svih radnih zadataka iz nadležnosti odjeljenja, kako redovnih, tako i vanrednih, po procjeni nadređenog i u skladu sa potrebama organizacije.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske resurse CKB-a na adresu: posao@ckb.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 14.07.2019. godine.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Administrativni referent u Odjeljenju pozadinskih operacija za nacionalni platni promet.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir. Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.