Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 26 godina. Od osnivanja pa do danas, kompanija Klikovac d.o.o. pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene, trudeći se da bude najbolja u klasi. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj. Kroz niz prethodnih godina, kompanija se razvila u vodećeg distributera na crnogorskom tržištu, a njeni planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada. Nastoji da zadrži lidersku poziciju, a  svojim partnerima i potrošačima ponudi samo najbolje.

Ljudi koji hoće da rade i zarade za dobar i udoban život su dobro došli...

MERCHENDISER- IZLAGAČ ROBE ( TIVAT )

M/Ž

USLOVI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije.

OPIS POSLA:

  • Izlaganje robe široke potrošnje u marketima za klijente;
  • Softversko izvještavanje iz objekata ;
  • Sprovodi redovne obilaske naših kupaca na dodijeljenom terenu i poboljša saradnju sa njima ;
  • Vođenje računa o rokovima proizvoda ;
  • Praćenje planograma ;
  • Sugerisanje trebovanja ;
  • Komunikacija sa poslovođama objekata ;
  • Komunikacija sa predstavnicima klijenata ;
  • Sprovođenje prodajnih akcija u objektima kupaca.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na mejl adresu: dusanka.perovic@klikovac.me

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.