Hotel "Kalos" - Bečići raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Radnica u domaćinstvu/Čistačica/Sobarica

Opis posla:

  • sprema i čisti javne prostorije i sobe
  • brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštujući standarde i procedure hotela
  • prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete pričinjene u sobama i javnim prostorima
  • obezbjeđuje redovnu dopunu potrošnog materijala u sobama i javnim
  • prostorijama kao i pravilno korišćenje istog
  • izvršava sve zadatke dobijene od strane nadzornice/domaćice.

Uslovi:

  • Diskretnost u radu
  • razvijene organizacione vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvaliteta objekta
  • usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • prednost kandidatima sa iskustvom.

Strani jezici:

  • znanje minimalno 1 strani jezik (engleski)

Stručna sprema:

  • SSS

Vještine:

  • Brzina i spretnost

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok)
  • Uniforma
  • Uključivanje u program nagrađivanja
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na određeno vrijeme, rad u toku sezone.

Ukoliko ste zainteresovani na oglas se možete prijaviti slanjem svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@hotelijer.me