Roaming Networks raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Inženjer za sisteme tehničke zaštite

Opis posla:

  • Izvođenje radova na sistemima tehničke zaštite (video nadzor, kontrola pristupa, alarmni sistemi, video/audio interfonski sistemi, strukturno kabliranje, sistemi ozvučenja, sistemi za dojavu požara).

  • Projektovanje, aktivacija i vršenje nadzora na sistemima tehničke zaštite.

  • Raspoređivanje zaposlenih na poslove i radne zadatke (inženjere, montere i tehničare) i izdavanje konkretnih zadataka.

  • Prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije sistema tehničke zaštite i izrada projektne dokumentacije (izrada skica, situacionih planova, idejnog, glavnog projekta i projekata izvedenog stanja).

  • Redovno izveštavanje neposrednog rukovodioca u dogovorenom obliku.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, elektrotehnički fakultet ili saobraćajni fakultet (smjer telekomunikacije).

  • Minimum 1 godina radnog iskustva sa sistemima tehničke zaštite.

  • Poželjno posedovanje licence ovlašćenog inženjera za obavljanje delatnosti izrade tehničke dokumentacije i građenja objekata.

  • Poznavanje rada na računaru, poznavanje rada u programima AutoCAD i MS Office

  • Vozačka dozvola B kategorije.

  • Aktivno znanje engleskog jezika.

Postanite dio našeg tima! Pošaljite nam svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: cv@roamingnetworks.rs