SINCOMMERCE d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

Šef računovodstva (m/ž)

Opis posla:

  • Izrada godišnje prijave poreza na dobit i praćenje ispravnosti knjiženja i svih propisa vezano za ovu oblast.
  • Praćenje propisa koji se tiču oblasti računovodstva i direktnih i indirektnih poreza.
  • Izrada i praćenje mjesečnog plana plaćanja.
  • Praćenje ročnosti dospijeća carine i PDV-a
  • Kontrola adekvatnog i pravovremenog funkconisanja svih procesa (zakonsko pravna regulativa u vezi sa poreskim aspektom poslovanja preduzeća: PDV, porez na dobit, porez na dohodak) i finansijski aspekti poslovanja preduzeća : tekuća i trenutna likvidnost
  • Analiza, planiranje i praćenje troškova na mjesečnom i kvartalnom nivou.
  • Obuka zaposlenih u svom sektoru, motivacija i uspostavljanje kulture timskog rada
  • Izrada svih planova rada i izvještaja o radu sektora
  • Obračun plata
  • Izrada i praćenje mjesečnog plana naplate potraživanja
  • Saradnja sa bankama, poreskom upravom i ostalim institucijama.

Uslovi:

  • Struka: Diplomirani ekonomista
  • Stepen stručne spreme: VSS
  • Minimalno 3 do 5 godine radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje Engleskog jezika
  • Prednost - licenca Instituta računovođa i revizora Crne Gore
  • Dobro poznavanje rada u Office paketu
  • Vozačka dozvola B kategorija
  • Poznavanje pravnih propisa iz domena poreza.

Poželjne osobine kandidata:

  • Izuzetne komunikacijske i analitičke vještine
  • Orijentisanost ka ostvarivanju rezultata
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima
  • Spremnost na timski rad, komunikativnost, želja za napredovanjem i uspjehom.

Prijave slati na mail adresu: jelena.vujadinovic@sincommerce.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.