Agencija za veb dizajn, veb development, SEO i internet konsalting Veb Centar d.o.o (www.webcenter.me) raspisuje oglas za radno mjesto u Podgorici na poziciji:

BACK-END WEB DEVELOPER

Opis posla:

  • Razvoj novih WEB aplikacija;
  • Održavanje i implementiranje novih funkcionalnosti u postojećim WEB aplikacijama.

Uslovi koji kandidati treba da ispunjavaju:

  • Napredno poznavanje OO PHP, MySql;
  • Osnovno poznavanje Javascript, Jquery;
  • Osnovno poznavanje Ajaxa;
  • Profesionalizam u radu i sposobnost poštovanja procedura i pravila;
  • Dobra informisanost o novim standardima, alatima i konceptima u veb programiranju.

Prednost imaju kandidati sa:

  • VSS infomratičkog usmjerenja;
  • Poznavanjem Laravel Framework-a;
  • Poznavanjem drugih MVC frameworka;
  • Radnim iskustom;
  • Dobrim znanjem engleskog jezika;
  • Razvijenim analitičkim sposobnostima.

Nudimo:

  • Izazovne zadatke i mogućnost realizacije projekata i kroz razvoj sopstvenih ideja;
  • Rad u kreativnom timu sa mladim ljudima;
  • Fiksna zarada uz mogućnost varijabilne zarade.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: zaposlenje@vebcentar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.