Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, zbog širenja maloprodajne mreže, raspisuje oglas za radno mjesto:

KUVAR (m/ž)

(Radanovići)

(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Vrši pripremu raznih vrsta sosova, čorbi, hladnih i toplih predjela i jela, kao i izdavanje istih;
  • Vrši spravljanje i izdavanje svih složenih jela tople i hladne kuhinje;
  • Pravi porcije i pakuje pripremljene delikatesne proizvode;
  • Podnosi zahtjev za trebovanje potrebnog posuđa;
  • Priprema potrebnu dokumentaciju (dostavnice);
  • Odgovara za higijensku ispravnost upotrijebljenih namirnica, kao i za kvalitetno obavljanje svih poslova iz opisa svog radnog mjesta.

Uslovi posla:

  • Minimum IV stepen stručne spreme, ugostiteljskog smjera;
  • Neophodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima posla.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili se informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.