www.promovisi.me, raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

AGENT REZERVACIJA

Opis posla:

Zaprimanje i evidencija gostiju i njihovih rezervacija, komunikacija sa vlasnicima objekata, komunikacija i podrška gostima (guest management), te upravljanje i ažuriranje kanala prodaje sa ciljem vođenja uredne evidencije dolazaka i odlazaka kao i postizanja što veće popunjenosti objekta po što boljim cijenama.

Stalne dužnosti i odgovornosti

  • Upravljanje i ažuriranje kanala prodaje smještaja (Booking.com, Airbnb, Homeaway i dr.);
  • Primjenjivanje metoda za podizanje rejtinga i vidljivosti oglasa i naloga na kanalima prodaje;
  • Zapis i uredna evidencija rezervacija i podataka o gostima;
  • Odgovaranje na upite i komunikacija putem poruka, društvenih mreža, email-a i telefona sa gostima;
  • Informisanje vlasnika smještaja o novim rezervacijama, promjenama i otkazivanjima.

Povremene dužnosti i odgovornosti

  • Otvaranje novih naloga na kanalima prodaje (Booking.com, Airbnb, Homeaway i dr.);
  • Provjera tačnosti podataka u tabelama rezervacija;
  • Izlazak na teren radi upoznavanja smještaja;
  • Pisanje i dostavljanje izvještaja menadžeru objekata;
  • Rješavanje problema u vezi sa smještajem ili rezervacijom nastalih prije dolaska gosta i toku njegovog boravka.

Od Vas očekujemo

  • Profesionalnost;
  • Visok stepen odgovornosti;
  • Urednost i temeljitost;
  • Visok stepen dostupnosti putem telefona i interneta;
  • Mogućnost ispunjavanja rokova, rada pod pritiskom i obavljanja više poslova istovremeno;
  • Analitičko i kreativno razmišljanje.

Uslovi

  • Iskustvo u upravljanju kanalima prodaje (Booking.com, airbnb.com, homeaway itd.)
  • Poznavanje rada na računaru i mobilnom uređaju;
  • Poznavanje Word-a;
  • Poznavanje Excel-a;
  • Mogućnost video poziva putem Skype-a;
  • Posjedovanje lap-top računara.

Prednosti

  • Poznavanje Adobe Photoshop-a;
  • Poznavanje ruskog jezika;
  • Vozačka dozvola: „B” kategorije;
  • Iskustvo u radu u turističkoj agenciji, hotelu ili privatnom smještaju.

Prijava mora da sadrži

  • Životopis (CV) sa opisom prethodnih poslova;
  • Fotografiju;
  • Motivaciono pismo i očekivanu zaradu.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove mogu se na oglas prijaviti opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.