Kompanija Terrae-Car iz Budve oglašava potrebu za:

Rent a car agente i prodavce u Budvi

Potrebni uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Osnovno poznavanje rada na računaru;
  • Znanje Engleskog i/ili Ruskog jezika;
  • Rad po smjenama.

Opis posla:

  • Rad u kancelariji;
  • E-mail komunikacija sa klijentima;
  • Telefonska komunikacija sa klijentima;
  • Praćenje i realizacija rezervacija;
  • Prodaja usluga klijentima u poslovnici agencije;
  • Priprema vozila za rentiranje;
  • Izdavanje i preuzimanje vozila u okviru poslovnice i na teritoriji Budve;
  • Izvještavanje;
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca.

Profil kandidata:

  • Punktualnost;
  • Visoka odgovornost;
  • Spremnost na timski rad i učenje;
  • Ljubaznost;
  • Ambicioznost i energičnost.

Opis angazmana:

  • Sezonski (u periodu od aprila do oktobra);
  • Obuka u trajanju od 7 dana;
  • Fiksna plata + provizija od prodaje.

Prijave slati putem e-maila na info@terraecar.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt: 067/248-899.