Hotelu “Hunguest Hotels Montenegro“, Herceg-Novi, potrebni sezonski kadrovi za Odsjek usluživanja, za poziciju:

ŠEF SALE

(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Organizuje rad u restoranu, vrši pregled restorana i lične higijene osoblja prije serviranja svakog obroka, ukazuje na eventualne propuste u radu i ponašanju osoblja i sugeriše odgovarajuća riješnja, dočekuje i prima goste, kontroliše rad uslužnog osoblja u smislu tačnosti i brzine posluživanja, dužan je da upozna osoblje o načinu rukovanja inventarom i opremom, kontroliše pravilnost sortiranja i naplate konzumacije od strane uslužnog osoblja kao i pravilnost primjene prodajnih cijena, rješava raklamacije gostiju, svakodnevno, na kraju smjene zaključuje stanje i predaje pazar blagajniku, pomaže uslužnom osoblju kod posluživanja gostiju, a naričito kod svečanih služenja, vrši služenje VIP gostiju, obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodica.

Stepen stručnosti: KV/SSS/VKV.

Uslovi:

  • Poznavanje dva svjetska jezika;
  • Radno iskustvo;
  • Na istim ili sličnim poslovima 2 godine.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@hotelsunresort.com