Hotelu “Hunguest Hotels Montenegro“, Herceg-Novi, potrebni sezonski kadrovi za sektor kuhinje, za poziciju:

KUVAR

(3 izvršioca)

Opis posla:

  • Posao se odnosi na stručno usavršavanje i kvalitetno pripremanje jela, gotovih, polugotovih, čorba, umaka i ostalih proizvoda tople kuhunje, serviranje i aranžiranje jela; održavanje inventara na određenoj temperaturi; vođenje računa o čistoći na radnom mjestu; kontrola stanja imovine, kvarovi, odnosno štetu blagovremeno prijavljuje neposrednom rukovodiocu; poznavanje tehnologije materijala koji se koriste za pripremenje jela i tehnološke postupke čuvanja namirnica, kao i tehnološke procese pripremanja jela; odgovornost za kvalitet pripremljenih jela koja je dužan pripremiti, servirati i izdati; vođenje računa o pridržavanju utvrđenih normativa; i drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • Stepen stručnosti: KV.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@hotelsunresort.com