Hotel Riva, koji se nalazi u Petrovcu, usljed povećanja obima posla, raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

ŠANKER / BARMEN

Opis posla:

  • priprema barskih mješavina, koktela i raznih napitaka;
  • vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije;
  • briga o željama i potrebama gostiju;
  • vrši pripremne i završne radove unutar bara;
  • brine o čistoći opreme, inventara i prostora bara.

Uslovi:

  • tačnost i urednost;
  • poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rad u baru;
  • visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina;
  • osposobljenost za rad po HACCP sistemu;
  • gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu;
  • fleksibilnost, kreativnost;
  • usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici:

  • Aktivno znanje minimum 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik).

Stručna sprema:

  • Prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera KONOBAR.

Vještine:

  • Izražena komunikativnost u odnosu sa gostima;
  • Prodajne vještine.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@hotelriva.me