Komodiko d.o.o. ispred poslovnog modela www.rentastanpg.com ovom prilikom traži kandidate za obavljanje posla:

Menadžer recepcije – Concierge

Recepcija za stanove koji se izdaju po principu "stan na dan" na više različitih lokacija u Podgorici.

Opis posla:

  • Prijem, prijava, odjava gostiju.
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem.
  • Naplata usluga i izdavanje računa.
  • Pružanje svih informacija gostima.
  • Zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih.
  • Bliska saradnja sa sektorom za higjenu i ostalim osobljem.
  • Ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta.
  • Svi ostali poslovi prema instrukcijama menadžera.

Uslovi:

  • Poznavanje recepcijskog poslovanja.
  • Organizacijske i komunikacijske vještine.
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju.
  • Visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka.
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Osnovno poznavanje rada na računaru i mobilnom uređaju.
  • Posjedovanje lap-top računara.
  • Stručna sprema: SSS.
  • Vozačka dozvola: „B” kategorije.
  • Mogućnost korišćenja sopstvenog vozila.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju.
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Uslovi i karakteristike radne pozicije:

  • Puno radno vrijeme u dvije smjene.
  • Fiksna zarada.
  • Radni odnos na određeno vrijeme.

Prijava mora da sadrži:

  • Životopis (CV) sa opisom prethodnih poslova.
  • Fotografiju.
  • Motivacijsko pismo i očekivanu zaradu.

 Zbog specifičnosti posla prednost imaju kandidati muškog pola.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.