Usljed proširenja obima posla, građevinsko preduzeće „Entext inženjering“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

ŠEF GRADILIŠTA / SITE MANAGER

(1 izvršioc)

Mjesto rada: Primorje (Crna Gora)

Zaduženja:

  • Praćenje kompletnih procesa na projektima;
  • Organizacija gradilišta;
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima;
  • Komunikacija po potrebi sa ostalim sektorima u preduzeću;
  • Kontrola i organizacija rada podizvođača;
  • Koordinacija radnika na gradilištu;
  • Izvještavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima;
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije.

Uslovi za kandidate:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme građevinske-arhitektonske struke ili sertifikacija PMP/PRINCE2;
  • Minimum 5 (pet) godina aktivnog radnog iskustva u struci na objektima visokogradnje (poželjno u oblasti turistickih kompleksa, hotela, stambene gradnje i sl.);
  • Licenca za izvođenje radova je prednost u izboru kandidata, ali nije neophodna za konkurisanje;
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada;
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket, Outlook, AutoCAD, MS-Project;
  • Aktivno znanje engleskog jezika (i/ili ruski jezik);
  • Aktivan vozač- B kategorija.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Rad u dinamičnom i ambicioznom timu;
  • Angažman na eminentnim projektima;
  • Rad na teritoriji Crne Gore.

Rok za konkurisanje: 24.03.2019.

NAPOMENA: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pozivamo Vas da nam svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.