Dobar posao, dobar život!

The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Makedoniji, na Kosovu, u Grčkoj, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta, objavljujemo oglas za poziciju:

Animator – Budva (sezonski posao)

Opis posla:

  • Učestvovanje u programima zabavnog i sportsko-rekreativnog sadržaja;
  • Animiranje gostiju;
  • Komunikacija sa gostima, ples, zabavljanje gostiju;
  • Odgovornost za inventar i opremu sektora animacije;
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog.

Nudimo:

  • Obezbijeđen smještaj i tri obroka dnevno;
  • Obezbijeđena obuka;
  • Kontinuirane investicije u edukaciju i razvoj karijere;
  • Pravo na godišnji odmor;
  • Dodatno plaćen noćni rad;
  • Mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja.

Uslovi:

  • Poželjno znanje stranih jezika;
  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima.

Zarada: Nakon obavljenog razgovora sa kandidatom, biće mu predložena naknada koja je u skladu sa trenutnom naknadom zaposlenih sa ovim opisom posla.

NAPOMENA: Od zaposlenog se može zahtijevati da obavlja i dodatne poslove i srodne dužnosti, kako bi se zadovoljile tekuće potrebe kompanije.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, pošaljite Vaš CV na email: cv@headhunter.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. U naslovu emaila navedite: CV Vaše ime i prezime, poziciju za koju aplicirate. Primjer: CV Marko Marković, Administrativni radnik.