HOME SYSTEMS d.o.o.
Za 10 godina u 10 najboljih

Punih 10 godina na crnogorskom tržištu implementiramo savremena tehnološka dostignuća, kroz dostupnost inovativnih proizvoda renomiranih svjetskih proizvođača iz oblasti termotehnike.

Kvalitet našeg rada potvrđuje zadovoljstvo klijenata kao i zadovoljstvo zaposlenih u Home Systems d.o.o. 2018 god. Našli smo se u 10 najboljih malih i srednjih preduzeća. Timski duh, dinamična ali prijatna atmosfera kao i briga o zaposlenima te sistemi vrednovanja i nagrađivanja zaposlenih, čine nas jednom od najpoželjnijih firmi za zaposlenje u Crnoj Gori.

Držimo se tradicionalnih vrijednosti poslovanja: čuvamo poverenje postojećih i pažljivo se borimo za poverenje novih kupaca. Osnovne premise našeg poslovanja su: profesionalnost, posvećenost i etičnost. U našoj kompaniji kupac i zaposleni nisu samo broj, već su naši prijatelji i partneri.

Zbog širenja i rasta obima posla raspisujemo oglas za poziciju:

Organizator prevoza - Šef logistike i transporta

Broj radnih mjesta : 1

Opis poslova i zadataka:

  • Organizator transporta odgovara za organizovanje, kontrolu i sprovođenje rada na terenu; dostavu, prijem robe; prati dokumentaciju, koordiniše i upravlja kadrovskim resursima te vodi brigu o voznom parku; kreira dnevne planove; sastavlja nedjeljni plan kretanja i pravi plan troškova; sastavlja mjesečni plan kretanja i pravi plan troškova.
  • Potražuje na osnovu priložene dokumentacije i plana potrebna novčana sredstva iz sektora finansija; Kordinirano vodi magacin i transport i izveštava o promenama koje se odvijaju na terenu; Predaje izvještaj o uspješnosti rada na terenu i izvještava o učincima angažovanih kardova; Prati izvršenje ugovorenih poslova i odgovara za izvršenje planskih zadataka.
  • Brine se o sredstvima datim na raspolaganje te ovlašćuje radnika za održavanje voznog parka poslodavca (servisiranje, popravke vozila, registracija i ostalo).
  • Zadužuje radnike za vozila i opremu od poslodavca (telefoni, tableti, navigacija); Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca. Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u djelokrug opisom poslova ili naredbama direktora.

Potrebni uslovi za rad :

  • Minimalno SSS (IV stepen ekonomska škola, mašinska, saobraćajna). Prednost VS i VSS fakulteti tehničkih, oraganizacionih nauka, ekonomije i menadžmenta kao i fakulteti tehničkih nauka.
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimum 1 godina).
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Da lice nije osuđivano krivično i prekršajno.

Posebni uslovi:

  • Napredan nivo organizacionih i komunikoloških vještina.
  • Sposobnost efikasnog rešavanja problema, inovativnost.
  • Poznavanje osnova engleskog jezika.
  • Poznavanje rada na računaru.

Prednosti :

  • Poznavanje termo-tehničke opreme; Dodatni certifikati iz oblasti špedicije.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.