Poljoprivredno & Veterinarski centri PANONKA su prepoznatljivi po bogatom asortimanu kako za profesionalce tako i za hobiste u oblastima poljoprivredne proizvodnje i distribucije stočne hrane i suplemenata za stočnu ishranu. Preduzeće posluje od 1991. godine i od prvog dana prioritet je stručni kadar. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za:

MAGACINSKI RADNIK – OBJEKAT SPUŽ

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Rad u smjenama u okviru magacina u sklopu MP SPUŽ;
  • Istovar i utovar robe;
  • Sortiranje robe po vrsti robe;
  • U slučaju odsustva Šefa maloprodaje određuje pozicije skladištenja;
  • Odgovornost za ispravnost i stanje robe u magacinu maloprodaje;
  • Održavanje higijene radnog mjesta i robe;
  • Prijem robe u maloprodajnom objektu i provjera njene ispravnosti;
  • Izlaganje robe;
  • Usluga isporuke robe kupcu nakon kupovine i plaćanja u radnji;
  • Opšte poznavanje roba u ponudi u cilju približavanja prednosti kupcima kao i pospješivanja prodaje;
  • Pomoć pri popisu objekta;
  • Izvještavanje šefa maloprodaje o stanju magacina.

USLOVI:

  • NKV, prednost SSS opšti, ekonomski ili trgovinski smjer;
  • 1 godina radnog iskustva.

Uslovi po dogovoru, dugoročan angažman.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijera@panonka.com

Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.