SMART GYM je dječji fitnes centar koji njeguje potpuno jedinstven pristup u radu sa djecom od najranijeg uzrasta. Kroz programe sportske školice razvijamo njihove fizičke sposobnosti ali i timski rad. Nalazimo se na atraktivnoj lokaciji u okviru The Capital Plaza centra, gdje smo djeci obezbijedili najsavremenije uslove da svoje vrijeme provedu kvalitetno, učeći kroz igru i kreativan rad. Shodno navedenom, potrebna nam je dinamična, kreativna i prijatna osoba koja je odgovorna i posvećena radu sa djecom uzrasta od 2 do 10 godina na poziciji:

ANIMATOR / KA

Opis posla:

  • Učešće u organizaciji dječijih rođendana u centru;
  • Kreativna i interaktivna animacija djece na rođendanima;
  • Priprema sale za rođendane;
  • Ispomoć na recepciji centra;
  • Osmišljanje i realizacija kreativnih radionica za djecu i sličnih događaja.

Uslovi koje je potrebno ispuniti:

  • Iskustvo u radu sa djecom u vaspitno-obrazovnim ustanovama, kreativnim radionicama i, animacijama i igraonicama;
  • Poznavanje engleskog jezika je poželjno;
  • Kreativna, odgovorna, prijatna i ljubazna osoba koja uživa u radu sa djecom.

Očekujemo svestranost i kreativnost kako bi se uz našu podršku osmišljavali zanimljivi sadržaji za svu djecu koja će boraviti u našem centru.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.