Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru. U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeću poziciju:

Direktor hotelskog poslovanja (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje kompletnog hotelskog poslovanja.
  • Izrada godišnjeg plana i redovito izvještavanje.
  • Unaprijeđenje postojećih procedura.
  • Sposobnost vođenja tima.
  • Podrška aktivnosti prodaje i marketinga.
  • Komunikacija s klijentima i gostima, turističkim ustanovama i poslovnim partnerima.
  • Upravljanje operativnim poslovima.
  • Svakodnevna saradnja i komunikacija s računovodstvom i finansijama.
  • Organizacija dinamike rada na temelju plana kadrova.
  • Uvođenje u posao novih zaposlenih i kontrola pravilnog i pravovremenog izvršavanja radnih zadataka.
  • Praćenje i analiza mjesečnog poslovanja objekta te predlaganje mjera za povećanje ekonomičnosti i produktivnosti.
  • Odgovornost za kvalitetno rješavanje odnosa s nadležnim institucijama.
  • Odgovornost za promptno rješavanje eventualnih pritužbi gostiju.
  • Izvještavanje pretpostavljenih na mjesečnom nivou.

Uslovi

  • Prednost imaju kandidati sa višegodišnjim iskustvom samostalnog vođenja hotela.

Stručna sprema: Viša stručna sprema.

Potrebne godine iskustva: 3.

Jezici: Engleski (izvrsno).

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet.

Šta nudimo

  • Rad na neodređeno.
  • Bonusi zavisno od ostvarenih rezultata.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos.

Kandidati koji ispunjavaju navedene kriterijume mogu se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com