Skladišna logistika d.o.o., ekskluzivni distributer Toyota viličara za Hrvatsku i Crnu Goru, traži novo pojačanje u prodajnom timu na poziciji:

Prodavač viljuškara (m/ž)

Osnovni će opis posla uključivati:

  • Traženje novih prodajnih prilika među postojećim i novim kupcima na terenu;
  • Unos svih informacija o prodajnim prilikama i povezanim strojevima u naš CRM informativni ustav (administrativni dio posla);
  • Vođenje prodajnih prilika od prvog kontakta do krajnje prodaje;
  • Komunikacija s klijentima.

Vrijednosti i osobine koje očekujemo od kandidata:

  • Usmjerenost na pomaganje klijentima (naš način prodaje je takav da smo savjetnici klijentima i tražimo rješenja kojima im možemo pomoći otkloniti probleme u svakodnevnom poslovanju - ne prodajemo samo zato da bismo prodali);
  • Iskustvo u prodaji (min. 3 godine; jer su viljuškari vrlo specifični i kompleksni strojevi, radi se s čitavim nizom različitih osoba, uloga i pozicija te je potrebno iskustvo za kvalitetno obavljanje posla);
  • Osnovno znanje o strojevima (npr. automobilima ili čak i radnim strojevima - bitno je da naš novi član ima crtu za to i da ga i inače interesuju ovakve teme jer će mu to biti svakodnevica - a raditi je definitivno lakše ako radiš nešto što voliš);
  • Izražena otvorenost i komunikativnost (jer novi član će biti dijelom naše atmosfere i kulture međusobnog pomaganja, ne samo unutar tima prodaje, nego i sa servisom, administracijom i drugim kolegama);
  • Temeljit, s izrazitom pažnjom za detalje i navikom bilježenja i zapisivanja (jer nam je nužno davati sve pravovremene informacije klijentima, a za to trebamo voditi sve bitne informacije kroz naš sistem).

Potrebne godine iskustva:

  • 3.

Jezici:

  • Engleski (osnovno).

Vještine:

  • Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet.

Što mi nudimo našem novom članu?

  • Ugodno i stimulativno radno okruženje (kolege u Crnoj Gori i Hrvatskoj uvijek spremni pomoći, dovoljno vremena za temeljitu edukaciju, stalna podrška kolega za sve što je potrebno).
  • Početna fiksna plata za period aktivne edukacije od 6 mjeseci (nakon toga, zavisno o profiliranju i specijalizaciji, daljnji rast plate i mogućnost stimulativnog dijela - bonusa - s obzirom na pokazane rezultate).
  • Stalne edukacije (na primjer, Toyotine Sales edukacije visoke finansijske vrijednosti, kao i finansijska i operativna podrška u razvoju novih vještina prema kojima naši zaposlenici imaju sklonost).
  • Fiksno radno vrijeme (kod nas se radi od 08:00 do 16:00 h i nema potrebe za prekovremenim satima i/ili radom vikendom kad je u pitanju sektor prodaje).

Edukacija:

  • S obzirom na specifičnost i kompleksnost samih viljuškara, predviđen je period inicijalne edukacije od 3 mjeseca koji će uključivati znanje o samim viličarima, ali i našim prodajnim procesima te prodajni treninzi za pristupe kupcima. Prolazit će se detaljno i kroz naš CRM sistem, Salesforce, unutar kojeg će novi član tima unositi sve informacije o klijentu, strojevima i otvorenim prodajnim prilikama, zbog čega je i bitno da kandidati budu precizni, temeljiti, s navikom zapisivanja svega bitnog. Nakon perioda od 3 mjeseca, tokom kojih će se i raditi s prvim klijentima, uslijedit će još dodatna 3 mjeseca gdje će naš novi član imati priliku, uz našu pomoć, osamostaliti se u znanju o viljuškarima i komunikaciji sa strankama te pripremiti za stalni posao koji će biti i vrednovan na drukčiji način.

Kao dodatni benefit, bit će omogućene dodatne službene Toyota Sales edukacije u vrijednosti od 1000 EUR po pojedinom modulu/levelu.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti tako što će proslijediti svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: dario.begonja@skladisna-logistika.hr