Uslijed proširenja obima poslovanja Ribnica commerce raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

Marketing manager (m/ž)
(1 izvršilac)

Opšti uslovi:

  • VSS u oblasti marketinga ili ekonomije.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Poznavanje rada na računaru – MS Office paket i Internet.
  • Komunikativnost, preciznost i odgovornost.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Razvoj dugoročne strategije brenda i asortimana usluga.
  • Praćenje tržišnih trendova i praćenje konkurencije.
  • Izgrada i održavanje SOCIAL MEDIA i kontinuirano održavanje web sajta.
  • Koncipiranje i realizacija prezentacija u cilju poboljšanja prodaje.
  • Komunikacija i koordinacija sa dobavljačima, u cilju dobijanja njihove podrške.
  • Angažovanost na poslovima EVENT MANAGER.

Ukoliko ste odgovorni u izvršavanju radnih zadataka, skloni timskom radu, i sebe smatrate adekvatnim kandidatom, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: posao@ribnicacommerce.com

 Kontakt telefon: +382/ 20/ 669 – 318.