Postanite dio dječjeg fitnes centra "Smart Gym"

SMART GYM je dječji fitnes centar koji njeguje potpuno jedinstven pristup u radu sa djecom od najranijeg uzrasta. Kroz programe sportske školice razvijamo njihove fizičke sposobnosti ali i timski rad. Nalazimo se na atraktivnoj lokaciji u okviru The Capital Plaza centra, gdje smo djeci obezbijedili najsavremenije uslove da svoje vrijeme provedu kvalitetno, učeći kroz igru i kreativan rad.

Shodno navedenom, potrebna nam je dinamična i prijatna osoba za rad na poziciji:

KONOBAR / ŠANKER (m/ž)

za rad u juice bar-u

Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge posjetiocima dječjeg fitnes centra;
  • Pružanje pomoći gostima pri odabiru proizvoda sa menija;
  • Organizacija pravilnog usluživanja;
  • Održavanje radnog prostora i pomoćnih prostorija u skladu sa higijenskim standardima;
  • Čišćenje, poliranje i održavanje opreme;
  • Obavljanje i drugih dodatnih poslova tokom organizovanja različitih događaja u skladu sa potrebama centra.

Posebni uslovi:

  • Komunikativnost, sposobnost za timski rad, pouzdanost i profesionalnost u radu.

Pridružite nam se i postanite dio našeg mladog i pozitivnog tima!

Ukoliko smatrate da biste bili prava osoba za naš tim, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: smartgympg@gmail.com

Kontakt telefon za više informacija: 067 619 400.