„Hotelijer“ je mlada kompanija osnovana kao podrška firmama u sektoru izdavanja kapaciteta kao i pomoć menadžmentu hotela vezano za hotelske operacije, prije svega u malim i srednjim hotelima i sa svojom ponudom je jedinstvena na našem tržištu.

Našim kadrovima obezbjeđujemo posao u inovativnom i podsticajnom okruženju, sticanje iskustva uz iskusnog i stručnog mentora, edukaciju i mogućnost napredovanja.

Pozivamo Vas da konkurišete za posao u našoj kompaniji i započnete karijeru na radnom mjestu:

Radnik na rezervacionim sistemima (m/ž)

Opis posla:

  • Rukovodi svim poslovima oko rezervacije soba i stara se o racionalnom korišćenju hotelskih kapaciteta na osnovu usvojenih procedura rada.
  • Uredno vodjenje zauzetosti pojedinačnih hotela.
  • Uredno unošenje rezervacija u hotelski informacioni sistem.
  • Kontrola tačnosti i ažurnosti vođenja poslovne evidencije.

Uslovi:

  • Poznavanje recepcijskog programa Hotelijer / Diventa (prednost).
  • Organizacijske i komunikacijske vještine.
  • Usmjerenost na kvalitet rada.
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka.
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu.
  • Iskustvo rada na traženoj poziciji min 2. god.

Strani jezici:

  • Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik).

Stručna sprema:

  • VSS / bacc / mag , Fakultet za hotelijerstvo, filozofski.

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook, Internet (Microsoft Office programi).

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na određeno vrijeme sa mogučnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@hotelijer.me

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).