PG GARAGE doo je firma koja se bavi prodajom i rentiranjem automobila, prodajom i rentiranjem auto prikolica, kao i prodajom djelova za auto prikolice, i potreban nam je:

SARADNIK NA POSLOVIMA REGISTRACIJE I ODRŽAVANJA, PRODAJE I IZDAVANJA VOZILA I AUTO PRIKOLICA

Opis posla:

  • Prodaja i izdavanje auto prikolica;
  • Prodaja djelova za auto prikolice;
  • Rent a car vozila;
  • Registracija vozila;
  • Praćenje i servisiranje vozila
  • Obavljanje logističkih i administrativnih poslova;
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca koji se odnose na ovu poziciju.

Uslovi:

  • Visoka ili srednja stručna sprema;
  • Minimum 2 godine radnog iskustva;
  • Poznavanje auto industrije;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft office).

Prijave slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: sanja.mugosa@artgloria.me

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora.

*Za prijavu na oglas potrebno je da se registrujete na sajt www.prekoveze.me i popunite svoju biografiju minimum 75%.

Ovaj oglas je istekao i poslodavac više ne prima prijave putem portala.