Hotel Kosta's raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

RECEPCIONER / KA

Opis posla:

  • Prijem, prijava, odjava gostiju;
  • Administrativni poslovi i rad na fiskalnoj kasi;
  • Odgovaranje na pozive i elektronsku poštu;
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem;
  • Naplata usluga i izdavanje računa;
  • Pružanje svih informacija gostima hotela;
  • Prijem pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih;
  • Bliska saradnja sa sektorom domaćinstva kao i saradnja sa ostalim osobljem hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta;
  • Svi ostali poslovi prema uputstvima šefa recepcije.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Obavezno znanje engleskog jezika;
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za saradnju;
  • Pouzdanost, samostalnost i preduzimljivost;
  • Ljubaznost, strpljivost i uslužnost;
  • Spremnost za rad u timu;
  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hotelkostasprodaja@hotmail.com