Štamparija Copy-Center d.o.o. u okviru svog asortimana nudi  sve usluge digitalne stampe velikih i malih formata, usluge grafičkog dizajna, pripreme za štampu, ofsetne štampe, izradu svjetlećih reklama. Unutar sektora za proizvodnju u mogucnosti smo da obezbijedimo montažu odštampanih materijala na raznim povrišnama.

U  svom radu  Copy- Center slijedi jasno svoju misiju firme – ponuditi svakom klijentu najviše za njegov novac.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

KOMERCIJALISTA

mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa kupcima po pitanju prodaje i naplate;
  • Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca;
  • Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Iskustvo na poslovima komercijale - poslovi prodaje grafičkih proizvoda i usluga;
  • Poznavanje rada na računaru - Microsoft Office standardni paket kao i Adobe program;
  • Engleski jezik - napredni nivo;
  • Vozačka dozvola B katergorije;
  • Sposobnost za samostalni i timski rad.

 Nudimo:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost postepenog napredovanja;
  • Bonus sistem zasnovan na rezultatima rada.

Ukoliko ste zainteresovani za navedeni oglas molimo Vas da nam proslijedite svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: office@copy-center.me