Voliš brinuti o zdravlju, pratiš trendove i imaš izražene organizacione sposobnosti?
Postani i ti dio uspješnog tima!

Apoteka drogerija DAMA raspisuje konkurs za radno mjesto:

Menadžer u Veledrogeriji

(Podgorica)

Osnovna zaduženja:

  • Plasman uvoznih brendova u okviru prodajne mreže i na tržištu.
  • Kreiranje i implementacija akcionih planova za promociju uvoznih brendova.
  • Ispunjenje ciljeva prodaje i povećanje broja kupaca.
  • Istraživanje i analiza tržišta.
  • Lansiranje novih brendova.

Od kandidata očekujemo:

  • SSS/VSS;
  • Iskustvo u radu na sličnim poslovima;
  • Poznavanje osnovne regulative za uvoz medikamenata;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Upravljačke sposobnosti, organizovanost, urednost i proaktivnost;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Sklonost timskom radu i radu sa ljudima;
  • Visoka motivisanost za posao, te pozitivan pristup prema poslu i ljudima.

Nudimo:
Rad u uspješnoj kompaniji gdje je Vaš rad Vaša najbolja preporuka, permanentno
usavršavanje, mogućnost napredovanja, stabilnost…

 Rok za prijave 20.01.2019. god.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS ili na e-mail adresu: info@dama.me