HR kompanija WEON

za klijenta raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

REFERENT ZA NAPLATU POTRAŽIVANJA (m/ž)

Opis posla:

  • Praćenje naplate dospjelih obaveza pravnih i fizičkih lica;
  • Komunikacija sa klijentima (informisanje i preduzimanje mjera protiv neurednih dužnika, pokretanje sredstava obezbjeđenja usled prekoračenja predviđenog roka za izmirivanje ugovorenih obaveza);
  • Obavljanje poslova utuženja;
  • Izvještavanje, priprema utuženja, zastupanja i naplata potraživanja;
  • Poznavanje i praćenje zakonskih propisa;
  • Ostali poslovi po nalozima pretpostavljenog.

Uslovi:

  • Sposobnost efikasnog obavljanja zadataka;
  • Dobre pregovaračke sposobnosti;
  • Izražena sposobnost za individualni doprinos ali i otvorenost ka timskom radu;
  • Proaktivan pristup poslu;
  • Spremnost na učenje i usavršavanje;
  • Preciznost i pouzdanost;
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office);
  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poželjno je da kandidat ima položen pravosudni ispit.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju biografiju sa portala pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).