Elit – Restoran – Lounge bar predstavlja spoj prijatnog ambijenta, ljubaznog  osoblja i izuzetnih specijaliteta na atraktivnoj lokaciji u The Capital Plaza centru. Svi naši gosti imaju priliku da se uvjere u kvalitet naše usluge uživajući uz muziku i tematske svirke koje organizujemo uživo.

Za sve kandidate koji su komunikativni, vedri, posvećeni poslu a žele da postanu dio našeg tima, pružamo priliku da se prijave za poziciju:

 HIGIJENIČARKA

Opis poslova:

  • Održavanje higijene u prostorijama restorana (čišćenje inventara restorana, pranje prozora i vrata, pražnjenje korpi za otpatke, održavanje podova i slično);
  • Održavanje higijene svih toaleta;
  • Radi i druge poslove po naređenju neposrednog rukovodioca.

Posebni uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno prethnodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Dobre organizacione sposobnosti.

Svi zainteresovani kandidati mogu proslijediti svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: office@elitcafe.me