O Wave Tech kompaniji:

Mi smo vodeći provajderi za finansijsku i tehničku podršku kompanija širom svijeta. Naš cilj je
da privučemo talentovane i motivisane ljude i pomognemo im da razviju njihov potencijal.

Finansijski analitičar (m/ž)
Podgorica

Opis posla:

  • Izrada finansijske analize poslovanja naše kompanije na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou.
  • Izrada finansijskih izveštaja kompanije na mesečnom i godišnjem nivou.
  • Izrada plana poslovanja kompanije.
  • Davanje mišljenja o uslugama na osnovu analize poslovanja društva
  • Davanje preporuka o budućim uslugama kompanije na osnovu analize poslovanja društva.
  • Kreiranje poslovnih i finansijskih planova za kompaniju.
  • Analiza podataka, kontrola troškova i analiza profitabilnosti.
  • Kreiranje izveštaja o istraživanju tržišta, prema zahtevima kompanije
  • Praćenje tražnje na tržištu za pojedinim vrstama usluga
  • Neposredno obezbeđivanje efikasnosti tekućeg procesa rada.
  • Kontrola kretanja novčanih sredstava.

Profil kandidata:

  • VSS – Finansije, Ekonomija, Računovodstvo, Business Menadžment, Statistika, Matematika, IT.
  • Odlično poznavanje MS Excel (napredni nivo).
  • Napredni nivo engleskog ili ruskog jezika (poznavanje bilo kojeg drugog stranog jezika je prednost).
  • Jake analitičke vještine.
  • Multitasking.
  • Iskustvo u Analizi podataka.

Šta mi nudimo:

  • Mogućnost dobre zarade.
  • Odlični radni uslovi.
  • Rad u internacionalnom okruženju.
  • Obuke.
  • Priliku za lični rast i razvoj karijere.

Molimo Vas da Vaše biografije na engleskom jeziku šaljete na e-mail adresu: Andjela@accounteam.co ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt: 068/075-288.