Kompanija Beppler & Jacobson Montenegro d.o.o. u čijem vlasništvu se nalaze hoteli Avala Resort & Villas i Bianca Resort & Spa pruža mogućnost svim zainteresovanim kandidatima da apliciraju za neku od sljedećih pozicija u oblasti ugostiteljstva:

Menadžer nabavne službe (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Istraživanje tržišta kupaca i dobavljača,
  • Sastavljanje lista potencijalnih dobavljača,
  • Izrada godišnjeg plana nabavke,
  • Sastavljanje porudžbine,
  • Izrada reklamacija,
  • Statističko praćenje i analiza nabavke,
  • Uzimanje uzorka i reklamnog materijala od dobavljača,
  • Održavanje kontakta sa stalnim i potencijalnim dobavljačima,
  • Potražnja za novim dobavljačima u Crnoj Gori i inostranstvu.

Vještine i osobine kandidata:

  • Komunikativnost i uvjerljivost,
  • Tehnička i tehnološka znanja o proizvodima i materijalima koji se koriste u ugostiteljstvu,
  • Pregovaračke vještine,
  • Poznavanje poslovnog bontona,
  • Samostalnost i samoinicijativa,
  • Analitičnost.

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo od minimum 3 godine na istim poslovima,
  • Dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Excell, Word, e-mail, intenet,  kao i poznavanje poslovne korespodencije.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV sa fotografijom i propratnim pismom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@avalaresort.com