Dobar posao, dobar život!

The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta, kompaniju iz Tivta, raspisujemo konkurs za slobodno radno mjesto:

RAČUNOVOĐA (m/ž)

Opis posla:

  • Sastavljanje finansijskih izvještaja BS, BU, sastavljanje PDV prijave, obračun zarada, knjiženje svih tipova dokumentacije, poznavanje međunarodnih računvodstvenih standarda;
  • Praćenje i sastavljanje specifikacije usluga i ispunjavanje obaveza iz ugovora sa klijentima;
  • Kontrolisanje glavne knjige, PDV-a i ostalih knjigovodstvenih podataka;
  • Izrada računovodstvenih izvještaja za klijente;
  • Savjesno praćenje i ispunjavanje zahtjeva klijenata i vođenje računa o njihovom zadovoljstvu.

Uslovi:

  • VSS – Ekonomskog usmjerenja;
  • Engleski jezik – profesionalni nivo;
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 5 godina;
  • Posjedovanje sertifikata je prednost;
  • Tačnost, preciznost, pouzdanost, sklonost timskom i organizovanom radu;
  • Obavezno poznavanje rada u MS Office-u (naročito Excell).

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, pošaljite Vaš CV na email: cv@headhunter.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

U naslovu emaila navedite: CV Vaše ime i prezime, poziciju za koju aplicirate. Primjer: CV Marko Marković, Administrativni radnik.