Hotel Poseidon je hotel sa 3 zvjezdice koji se nalazi na samoj plaži Jaz – Budvanska Rivijera. Hotel se sastoji od 89 smještajnih jedinica, restorana i hotelske plaže. U pitanju je porodični hotel sa porodičnom tradicijom poslovanja dugom još od 1967 godine i u pitanju je kuća dobrih domaćina gdje sa osmjehom dočekujemo i ispraćamo naše goste i najvažniji cilj nam je zadovoljan gost. Takođe smo i veoma organizovani i u svakom segmentu se osjeća rad i disciplina.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeću poziciju:

Menadžer recepcije i prodaje hotelskih kapaciteta (m/ž)

(1 izvršilac)

OPIS POSLOVA I DUŽNOSTI:

  • Prodaja hotelskih kapaciteta putem već uhodanog sistema prodaje;
  • Odgovaranje na upite klijenata (mejl, telefon) te izrade i slanje ponuda;
  • Briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate;
  • Organizuje i nadzire rad recepcije;
  • Potpuno je upoznat/a sa svim procedurama i odgovoran/na je za sprovođenje navedenih procedura od strane radnika na recepciji;
  • Nadgleda i učestvuje u prijavljivanju i odjavljivanju hotelskih gostiju;
  • Brine o pravilnoj naplati hotelskih usluga, o izdavanju računa;
  • Odgovoran je za pravilan rad na recepciji u skladu sa pravilima struke i hotela;
  • Evidentira i kontroliše knjigu gostiju;
  • Odgovoran je za novac od naplate hotelskih računa kao i iznos gotovog novca u kasi, odnosno depozit;
  • Vrši neophodna trebovanja za neometan rad odeljenja recepcije;
  • Vrši nadzor nad obučenošću zaposlenih u svom odeljejnju;
  • Vrši upgrade usluge, prodaja i maksimiziranje mogućnosti za prodaju;
  • Stara se o inventaru i u slučajevima nastanka štete uzrokovane od strane gostiju, po potrebi interveniše;
  • Komunicira sa gostima hotela, prima prigovore i reklamacije te odgovara na njih, odnosno prosleđuje ih nadređenima;
  • Brine se o cjelokupnoj administraciji koja se odnosi na odeljenje recepcije;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Generalnog menadžera.

KVALIFIKACIJE:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na vodećim pozicijama prodaje u hotelu;
  • Poznavanje trzista za prodaju kapaciteta morskih hotela;
  • Obavezno znanje engleskog jezika. Poznavanje drugog stranog jezika je prednost (ruski jezik);
  • Poznavanje rada na računaru.

OSOBINE:

  • Komunikativnost;
  • Urednost;
  • Spremnost na timski rad i rad pod pritiskom sezonskog tipa;
  • Sposobnost organizacije.

NUDIMO:

  • Stalni radni odnos;
  • Redovan lični dohodak;
  • Priliku da se susretnete i naučite stvari koje do sada niste radili a tiču se prodaje, te na taj način nadogradite svoje dosadašnje iskustvo.
  • Smještaj i hrana su obezbijeđeni.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: management@poseidon-jaz.com