Obuća UNO oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

MARKETING MENADŽER

Mjesto rada: Nikšić

OPIS POSLOVA:

  • Utvrđuje marketinške ciljeve.
  • Sprovodi marketinške planove i programe.
  • Planira i organizuje oglašavanje i promocije.
  • Sprovodi efektivnu kontrola marketinških rezultata.
  • Administracija korporativnog web sajta i pratećih web aplikacija.
  • Procjenjuje reakcije tržišta na propagandne programe.
  • Preporučuje i predlaže promjene, priprema i podnosi izvještaje o marketinškim aktivnostima.
  • Blisko sarađuje sa drugim službama u kompaniji, kao i sa ostalim partnerima.

USLOVI:

  • Poželjno iskustvo u oblasti marketinga.
  • Poznavanje PHOTOSHOP, COREL..
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti.
  • Visoko razvijena samostalnost, efikasnost i odgovornost u radu.
  • Poželjno znanje engleskog jezika.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijere@obucauno.me