Kompanija Beppler & Jacobson Montenegro d.o.o. u čijem vlasništvu se nalaze hoteli Avala Resort & Villas i Bianca Resort & Spa pruža mogućnost svim zainteresovanim kandidatima da apliciraju za neku od sljedećih pozicija u oblasti ugostiteljstva:

DIREKTOR HRANE I PIĆA (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje i organizacija rada svih ugostiteljskih punktova poslodavca i kontrola poslovnih procesa u sektoru,
  • Osmišljavanje cjelokupne ponude i unaprijeđenje usluge u dijelu pripreme, serviranja hrane i pića,
  • Unaprijedjenje prodaje i poslovanja ,,A la carte” restorana,
  • Priprema i organizacija raznih banketnih svečanosti,
  • Osmišljavanje i izrada jelovnika, karte pica i vinskih karti,
  • Odgovornost za funkcionisanje svih restorana i barova u skladu sa zakonskim propisima,
  • Primanje i rješavanje prigovora gostiju,
  • Odgovornost za tačnu i zakonsku naplatu usluga,
  • Kontrola zaliha, blagovremeno trebovanje i uredno skladištenje materijala (stolnjaci, salvete, pribor i sl.)
  • Materijalno i finansijsko razduženje hrane i pića restorana i barova,
  • Koordinacija usluge i procesa rada između kuhinje i restorana,
  • Izrada sedmičnih rasporeda zaposlenih i kontrola radnih sati,
  • Briga o održavanju čistoće restorana i barskih prostora, kao i stvaranje prijatnog ambijenta raspoređivanje radnika u okviru sektora,
  • Edukacija i trening osoblja, provjera znanja,
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo od minimum 5godina na istim poslovima,
  • Dobro poznavanje engleskog i još jednog svjetskog jezika,
  • Poznavanje MS Office,
  • Poznavanje visokog standarda poslovanja (4*), kao i novih trendova u kulinarstvu,
  • Motivisana, odgovorna i komunikativna osoba sa naglašenim liderskim sposobnostima, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima,
  • Sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih,
  • Osposobljenost za rad po HACCP sistemu,
  • Odlično poznavanje rada na računaru ( excel, word, e-mail, intenet, power point), kao i poznavanje poslovne korespodencije.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV sa fotografijom i propratnim pismom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@avalaresort.com