Alliance d.o.o. je jedna od vodećih kompanija u Crnoj Gori kada je riječ o kvalitetu proizvoda, raznovrsnosti usluge i visoko profesionalnom i obučenom kadru.

Već dugi niz godina smo lider na tržištu Crne Gore po broju prodatih vozila i preko dvadeset godina smo ovlašćeni serviser, uvoznik i prodavac putničkih i lakih dostavnih vozila brendova Renault, Dacia i Nissan za Crnu Goru.

Danas kompanija Alliance u svoja dva poslovna objekta u Podgorici i Kotoru, sa preko osamdeset zaposlenih i velikim brojem naših uvaženih klijenata, ponosno pokazuje da su visoki stepen odgovornosti i uzajamno poštovanje i povjerenje garant uspjeha.

Ukoliko ste inovativni, kreativni, otvoreni za kontinuirano sticanje novih znanja i vještina i spremni da gradite karijeru u jednoj od najboljih crnogorskih kompanija, pozivamo vas da konkurišite na oglas i postanete dio našeg uspješnog tima.

Naša kompanija svim zainteresovanim kandidatima pruža mogućnost da apliciraju za poziciju:

Prodajni savjetnik novih vozila

(2 izvršioca)

Lokacija: Kotor

Opis posla:

  • Prodaja novih vozila.
  • Briga o prodajnoj dokumentaciji.
  • Izrada i izdavanje finansijskih ponuda za vozila.
  • Komunikacija sa kupcem.
  • Prijem i priprema vozila za isporuku.
  • Odlazak na testne vožnje.
  • Vođenje evidencije kontakata.
  • Postizanje zadatih ciljeva.
  • Poštovanje procedura i standarda kompanije.

Uslovi/kvalifikacije:

  • Prethodno radno iskustvo – nije neophodno.
  • Minimum srednja stručna sprema.
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač.
  • Komunikativnost i sposobnost razumijevanja potreba i specifičnosti zahtjeva klijenata.
  • Profesionalnost u odnosu sa klijentima.
  • Poznavanje programskog paketa MS Office.
  • Poznavanje jednog stranog jezika (minimum engleski).

Poželjno:

  • Poznavanje automobilske industrije i funkcionisanja automobila.
  • Prezentacione vještine.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite na navedeni oglas molimo Vas da nam svoju biografiju sa fotografijom pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: posao@renault.me sa naznakom pozicije za koju se prijavljujete.