Kompanija TECH LIVE D.O.O. sa sjedištem u Podgorici i dugim iskustvom u građevinskoj industriji, otvara poziciju:

Nadzor na gradilištu

Pozicija obuhvata tehničku prodaju hidroizolacionih materijala najvećeg proizvođača u Evropi

Opis posla:

  • Planiranje, organizovanje i koordinacija rada na gradilištima.
  • Sprovođenje zakona, propisa, mera zaštite i bezbednosti na radu.
  • Priprema i vođenje tehničko dokumentacije u toku građenja.
  • Kontrola rezultata poslovanja gradilišta.
  • Komunikacija sa predstavnicima investitora.
  • Pisanje izvestaja

Uslovi koje kandidat ili kandidatkinja treba da ispune:

  • Završen građevinskifakultet.
  • Najmanje dve godina iskustva na sličnoj poziciji.
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).
  • Samoinicijativa i samostalno izvršavanje obaveza.

Nudimo Vam priliku za razvoj karijere u okviru internacionalnog okruženja, uz kreativan rad i puni doprinos poslovnih rezultata kompanije.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu izazovnu poziciju, molimo Vas da pošaljete Vaš CV i motivaciono pismo putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na sledeću adresu: techlive@t-com.me, uz potpunu diskreciju.