GRAY INTERNATIONAL - PROGRAM STRUČNOG OSPOSOBLJAVANJA

MARKETING REFERENT

Ukoliko ste kvalifikovan učesnik programa za stručno osposobljavanje (oblast - Društvene nauke Ekonomija, podoblast - Marketing), a želite da se razvijate u sklopu renomirane kompanije koja se bavi aktivnostima iz domena investicija i razvojnih projekata u Crnoj Gori i regionu, prijavite se!

Naša komplementarna aktivnost je posredovanje na trzistu nekretnina, kroz novoformirani segment The Best of Montenegro (thebestofmontenegro.com), gdje je predstavljen portfolio premium nekretnina, investicionih projekata i različitih investicionih prilika.

Opis posla:

  • Razvoj, izvršavanje i kontrola ostvarivanja zadatih planova.
  • Sprovođenju marketing strategije i prilagođavanju materijala ciljanom tržištu.
  • Vođenje računa o digitalnim kanalima komunikacije i promocije.
  • Istraživanje tržišta i proširenju ponude.
  • Komunikacija sa spoljnim saradnicima i priprema zajedničkih aktivnosti.
  • Administrativne aktivnosti.

Radni uslovi:

  • Posao se uglavnom obavlja u kancelarijama, ali po potrebi i na terenu.

Poželjne kvalifikacije i osobine:

  • Znanje rada na računaru.
  • Aktivno znanje engleskog i po mogućnosti još jednog stranog jezika.
  • Efikasnost, samostalnost i odgovornost u radu.

Linkovi kompanije:
Gray International Montenegro - http://www.thebestofmontenegro.com/gray-international/montenegro/
Gray International Global - http://www.thebestofmontenegro.com/gray-international/global/

Ukoliko ste zainteresovani ili Vam je potrebno više informacija, možete poslati upit na e-mail adresu mskuletic@grayinter.com ili pozvati na broj 067/117-171.