Hotel Ramada Podgorica raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

NOĆNI RECEPCIONER

(m/ž)

Opis posla:

  • Prijem, prijava, odjava gostiju;
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem;
  • Naplata usluga i izdavanje računa;
  • Pružanje svih informacija gostima hotela;
  • Bliska saradnja sa sektorom domaćinstva kao i saradnja s ostalim personalom hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta;
  • Svi ostali poslovi prema upustvima šefa recepcije.

Uslovi:

  • Poznavanje recepcijskog programa Opera;
  • Minimum 2 godine iskustva;
  • Obavezno znanje engleskog jezika, poželjno još jednog stranog jezika
  • Organizacijske i komunikacijske vještine;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@ramadapodgorica.me, do 30.09.2018.