Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica

Raspisuje oglas za radno mjesto:

Referent u Retail-u

ekspozitura Danilovgrad

Uslovi:

  • SSS, VŠS, VSS, ekonomska ili srodna struka.
  • Radno iskustvo nije neophodno.
  • Dobre organizacione i komunikacijske vještine.
  • Dobro poznavanje MS Office paketa.

Opis posla i odgovornosti:

  • Servisiranje i pružanje bankarskih usluga fizičkim i pravnim licima: otvaranje računa, izvršavanje transakcija (gotovinskih, platnih, deviznih, depozitnih), Custody usluga, trajni nalozi, elektronsko bankarstvo (kartice, eBanking, SMS), mjenjački poslovi, obrada čekova i međunarodnih doznaka, kao i naloga u međunarodnom sistemu prenosa novca i drugo.
  • Poštovanje pravila o upravljanju gotovinom i vrijednostima, kao i procedura arhiviranja.
  • Unakrsna prodaja Bančinih proizvoda i usluga.
  • Poštovanje i primjena procedura rada i regulativa Banke.
  • Ostali zadaci delegirani od strane direktno pretpostavljenog.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske
resurse CKB-a, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na mejl adresu: hroffice@ckb.me najkasnije do 20.09.2018. godine. Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent u Retail-u.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir. Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).