Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica

Raspisuje oglas za radno mjesto:

Referent u Odjeljenju za marketing i izvještavanje

Uslovi:

  • VSS, VŠS, poželjno Ekonomski fakultet.
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Odlično znanje engleskog jezika.
  • Odlično poznavanje rada sa MS Office paketom (Excel, Power Point).

Opis posla i odgovornosti:

  • Primjena instrumenata marketinga: realizacija godišnjeg i kvartalnog marketing plana banke,
  • Upravljanje dokumentima: unos i odobravanje faktura, priprema ugovora, trebovanje promo materijala, distribucija ka poslovnicama,
  • Koordinacija i organizacija aktivnosti pripreme i održavanja promotivnih i korporativnih događaja banke,
  • Izrada izvještaja: praćenje nedjeljnih, mjesečnih, kvartalnih i godišnjih rezultata ostvarenja plana prodaje poslovnih jedinica,
  • Business Intelligence: segmentacija baze klijenata, data mining, analiza ponašanja klijenata, customer centric 360 pristup, segmentacija klijenata prema proizvodu koji je u fokusu kampanje i integracija podataka u CRM sistem, praćenje i izvještavanje o rezultatima kampanje,
  • Unakrsna prodaja: analiza, planiranje i praćenje indeksa x-sell prodaje, mjerenje x- sell rezultata ciljnih grupa prije i poslije kampanje,
  • Upravljanje prodajnim kampanjama (campaign management): određivanje perioda trajanja kampanje, priprema izvještaja o kampanji, izvještavanje o rezultatima kampanje,
  • Aktivnosti targetiranog i direktnog marketinga, izrada DM pisama u skladu sa standardima prodajne prakse, obezbjeđivanje baze klijenata za slanje DM pisama,
  • eMail marketing: izrada marketing newsletter-a, priprema sadržaja i definisanje ciljnih grupa za svaki newsletters pojedinačno,
  • Digitalni marketing: upravljanje profilima banke na društvenim mrežama, upravljanje digitalnim banerima i promocijom CKB GO internet i mobilnog bankarstva.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske
resurse CKB-a, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na mejl adresu: hroffice@ckb.me najkasnije do 17.09.2018. godine. Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent u Odjeljenju za marketing i izvještavanje.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir. Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).