Green Motion Montenegro je domaće pravno lice, vlasnik franšize Green Motion za Crnu Goru, vodeće svjetske kompanije u oblasti rent a car usluga sa smanjenom emisijom izduvnih gasova. Raspolažući sa stručnim osobljem i voznim parkom od preko 100 novih automobila iz Mazda, Ford, VW, Škoda, Renault, Citroen i Nissan programa, koji zadovoljavaju visoke standarde bezbjednosti, Green Motion Montenegro uspješno posluje kao pouzdan partner mnogobrojnih klijenata. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

REFERENT PRODAJE - RENTAL SALES AGENT

(m/ž)

TIVAT

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Osoba sa ozbiljnim pristupom poslu;
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema;
  • Znanje engleskog jezika (prednost će imati kandidati sa poznavanjem i drugog stranog jezika, a naročito ruskog);
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dvije godine iskustva).

Opis posla:

  • Direktna prodaja usluga na šalteru poslovnice;
  • Pružanje informacija klijentima o uslugama;
  • Prijem rezervacija, kreiranje i dostavljanje ponuda;
  • Izdavanje i prijem automobila.

Profil kandidata:

  • Odličnih radnih sposobnosti uz usmjerenost na rezultate;
  • Spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri;
  • Komunikativni, ljubazni i strpljivi;
  • Sistematični, odgovorni i savjesni;
  • Spremnost za rad u smjenama i nedjeljom;
  • Prethodno iskustvo nije od presudnog značaja.

Nudimo odlične uslove rada kao i priliku za dalje razvijanje karijere u dinamičnoj sredini. Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju i CV na engleskom jeziku, sa slikom, do 31. avgusta 2018. godine putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Kandidati koji se prvi prijave, a ispunjavaju uslove za zaposlenje mogu biti primljeni i prije kraja oglasa.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.