Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru. U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeću poziciju:

KNJIGOVOĐA (m/ž)

Lokacija posla: Sutomore , Hotel Sato**** Conference & SPA Resort

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promjena.
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima.
  • Praćenje i usklađivanje salda–konta kupaca i dobavljača.
  • Platni promet, knjiženje tekućih, deviznih i POS izvoda.
  • Blagajničko poslovanje.
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije.
  • Unos i knjiženje sitnog inventara.
  • Samostalni obračun i izrada PDV prijava.
  • Samostalna izrada završnog računa.
  • Poznavanje obračuna radnih odnosa.
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe - mjesečna pdv prijava, račun dobiti i gubitka, bilansa, bilješke, obračun propisanih naknada.
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave.
  • Izrada završnog računa.
  • Kontiranje.
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija.
  • Prednost rad u knjigovodstvenoj agenciji.

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika.
  • Vozačka B dozvola / poželjno.

Nudimo:

  • Visoka primanja.
  • Redovna primanja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com