Mazaya restaurant raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

 RESTORANSKI KONOBARI

Opis posla:
  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima;
  • Pruža pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • Vrši pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija u skladu sa standardima;
  • Čisti i polira opremu;
  • Održava restoran i pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima.
Posebni uslovi:
  • Obavezno prethodno iskustvo;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Odlične organizacione sposobnosti, komunikativnost, sposobnost za timski rad, analitičnost, tačnost, pouzdanost;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS do 01.08.2018. Za dodatne informacije, pošaljite e-mail na: office@mazayarestaurant.me ili pozovite 067/315-343.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).