Mazaya restaurant raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

 RESTORANSKI MENADŽER (sa iskustvom)
(m/ž)

Opis posla:
  • Planiranje, organizacija, vođenje i nadzor radne aktivnosti osoblja.
  • Planiranje, organizacija i nadzor utrošaka materijalnih i finansijskih sredstava.
  • Kontrola normativa, pripreme, otpisa i kvaliteta hrane.
  • Kontrola higijene.
  • Selekcija prijem i obuka novih radnika.
  • Kontrola opštih pravila i discipline radnika.
  • Kontrolu prometa i evidentiranja.
  • Stvaranje i održavanje zdrave radne atmosfere.
  • Pisanje dnevnih izveštaja.
  • Sastavljanje nedjeljnih, mjesečnih i kvartalnih izvještaja.

Uslovi:
  • Iskustvo na poziciji menadžera restorana.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Dobre organizacione sposobnosti.
  • Napredno poznavanje engleskog jezika.

Profil kandidata:
  • Tražimo osobu sa autoritetom, sposobnu za rad pod pritiskom, motivisanu, komunikativnu, ozbiljnu i odgovornu.
  • Sposobnost i vještine rada sa ljudima.
  • Posjeduje organizacione vještine, inicijativnost, timski duh.
  • Posvećen rezultatima i izgradnji profesionalnog imidža restorana.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS do 01.08.2018. Za dodatne informacije, pošaljite e-mail na: office@mazayarestaurant.me ili pozovite 067/315-343.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).