Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije i Nemačke. Roaming Networks ima preko 400 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 svetskih kompanija. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i Bliskog Istoka.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mjesto:

INŽENJER PROJEKTANT PASIVNE OPTIČKE MREŽE

Opis posla:

  • Prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije pristupnih mreža i optičkih spoljnih puteva.
  • Izrada projektne dokumentacije u skladu sa ugovorenim obavezama dobijenih od rukovodioca (izrada skica, situacionih planova, idejnog i glavnog projekta i projekata izvedenog stanja).
  • Koordinacija i informisanje rukovodioca o toku i dinamici projekta i o svim ostalim detaljima od značaja.
  • Primjena relevantnih procedura koje se odnose na sisteme kvaliteta, životne sredine i bezbjednosti i zdravlja na radu, predlaganje korektivnih i preventivnih mjera i mjera poboljšanja u skladu sa zakonom i etičkim standardima.
  • Komunikacija i koordinacija rada sa nadležnim organima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola.
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtjev nadređenog rukovodioca.

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema tehničkog usmjerenja.
  • Višegodišnje iskustvo (najmanje 2 godine) ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Odlično znanje rada u AUTOCAD-u.

Dodatne vještine:

  • Sposobnost komuniciranja na različitim organizacionim nivoima.
  • Preduzimljivost.
  • Proaktivan stav u radu.
  • Rezultatski orjentisan.
  • Preciznost.
  • Organizovanost.
  • Sistematičnost.
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada.

Postanite dio našeg tima! Pošaljite nam svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: cv@roamingnetworks.rs.

*Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).