Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

KUVAR

Opis posla:

  • Poznavanje jelovnika (redoslijed jela po grupama, sastav i način pripreme, čišćenja i termičke obrade namirnica);
  • Priprema svih vrsta toplih i hladnih jela;
  • Odgovornost za odabir namirnica pri kombinovanju tokom pripremanja specijaliteta;
  • Formiranje porcija po normativima te serviranje i dekorisanje jela;
  • Aranžiranje gotovih i priprema drugih mnogobrojnih jela;
  • Planiranje i organizovanje poslova iz djelokruga svoga rada;
  • Prijem naručenih namirnica iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Kontrola ispravnosti svih aparata u kuhinji;
  • Poznavanje osnova higijene i, u skladu sa definisanim standardima, održavanje radnog mjesta.

 Posebni uslovi:

  • IV - VI stepen stručne spreme - ugostiteljski smjer;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo od minimum 5 godina;
  • Obavezno poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost poslu;
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivicni postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kandidati koji budu dio užeg kruga biće pozvani na razgovor od strane predstavnika poslodavca.