“Hotel De‘Andros Virpazar“ na lokaciji u centru Virpazara, sa jedinstvenim pogledom na Skadarsko jezero, raspisuje sledeće oglase za slobodna radna mjesta:

Sobar/ica

Mjesto rada: Virpazar bb

Uslovi:
  • III ili IV stepen stručne spreme
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Kratak opis posla:
  • održavanje higijene smeštajnih kapaciteta hotela
  • održavanje higijene prostorija hotela (hodnici i stepeništa)
  • sprovođenje standardnih higijenskih procedura
  • pravilno korišćenje inventara i hemijskih sredstava
  • vrši druge poslove po nalogu neposredno nadređenog
Zainteresovani kandidati svoje prijave (biografije) mogu poslati na e-mail adresu: recepcija@hoteldeandros.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Kontakt telefon: 067600906

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.