PRVA TV zapošljava:

Producent/Organizator proizvodnje

Broj izvrsilaca: 1

Opis posla:
  • Organizuje snimanja za sve redakcije.
  • Po nalogu urednika/neposrednog rukovodioca organizuje i planira rasporede snimanja, slanje ekipa i upotrebu vozila.
  • Izrađuje operativni plan i koordinira rad timova emisija sa ostalim sektorima.
  • Vodi evidenciju o radnom vremenu i smjenama.
  • Obavještava zaposlene o planu rada.
  • Organizuje putovanja, vize, prijave za snimanje, dozvole za pristup i slično.
  • Koordinira rad i potrebe dopisnika i dopisništva.
  • Vrši distribuciju sadržaja.
Uslovi:
  • Visoka stučna sprema.
  • Poznavanje engleskog jezika.
  • Odlično poznavanje rada na računaru.
  • Visok stepen organizacionih sposobnosti.
  • Visok stepen preciznosti u obavljanju zadataka.
  • Proaktivan pristup zadacima i koordinaciji timova.
Prijave slati na cv@prvatv.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Rok za prijave:
30.04.2024.

Samo kandidati i kandidatkinje koji uđu u uži izbor biće kontaktirani direktno.